11,00 € brutto/h

Bez znajomości języka dla par Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu czekolady Erfurt

  • Miasto lub region: Erfurt
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 16 września 2021 20:08

Dla pakowaczy aktualna od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Erfurcie dla par przy pakowaniu czekolady z zakwaterowaniem darmowym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Erfurt.

Wynagrodzenie: 11,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie gotowych produktów, a także przeprowadzanie kontroli jakości;
  • praca odbywa się przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:

  • punktualność;
  • pełna samodzielność;
  • dokładne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • posiadanie doświadczenia na produkcji;
  • możliwość pracy w systemie trzyzmianowym;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • umowę o pracę;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych (+25%) oraz w niedziele (+50%), a także w godzinach nadliczbowych;
  • płatne dni świąteczne, które są wolne od pracy;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • możliwość wzięcia zaliczki po przepracowaniu tygodnia;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • zatrudnienie również dla par.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie: http://bit.do/pakowacz-erfurt

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-pakowanie-czekolad-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-erfurcie/

ID ogłoszenia: 75561436c71d993e