2600 - 2880 € brutto/mc

Bez języka dla par oferta pracy w Niemczech od zaraz produkcja kosmetyków Düsseldorf

  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 3 stycznia 2024 18:41

Dla par do podjęcia od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie w fabryce z Düsseldorfu bez znajomości języka na produkcji kosmetyków. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2600 – 2880 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie składników potrzebnych do produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych;
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych;
  • kontrolowanie jakości;
  • pakowanie gotowych produktów i naklejanie etykiet;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • praca przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • zręczność manualna;
  • chęć uczenia się i rozwijania swoich umiejętności;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • pracę na pełny etat;
  • płatne zakwaterowanie;
  • zatrudnienie również dla par;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i z realnym terminem dyspozycyjności należy wysyłać na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: pkos/01/01/24

Źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-w-fabryce-z-dusseldorf-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 65365958e693d9af