od 11,00 GBP brutto/h

Bez znajomości języka dla par praca Anglia magazyn drogeryjny od zaraz Peterborough

  • Miasto lub region: Peterborough
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 27 września 2023 18:05

Do pracy w Anglii potrzebni od zaraz magazynierzy. Zatrudnienie w Peterborough bez znajomości języka dla par na magazynie hurtowni drogeryjnej. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Peterborough.

Wynagrodzenie: od 11,00 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym na magazynie drogeryjnym;
  • zbieranie zamówień dla sklepów detalicznych;
  • prosta praca wymagająca dobrej kondycji fizycznej.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • gotowość do podjęcia pracy w Anglii od zaraz;
  • uczciwość;
  • rzetelne wykonywanie swoich zadań;
  • chęć podjęcia ciężkiej pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz bonusy, dodatki i nagrody;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • pomoc polskojęzycznych pracowników;
  • płatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Pary oraz grupy proszone są o wysyłanie wspólnych zgłoszeń.

Aplikacje prosimy kierować na adres e-mail: jobs4you@gmx.co.uk z podaniem tytułu: „magazyn drogeryjny Peterborough 09/2023″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-anglii-na-magazynie-drogeryjnym-bez-jezyka-od-zaraz-w-peterborough/

ID ogłoszenia: 7026514397993052