4000 - 15000 PLN na mc

Bez znajomości języka sezonowa praca Niemcy zbiory truskawek 2024 Bad Friedrichshall

  • Miasto lub region: Bad Friedrichshall
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 5 lutego 2024 22:06

Dla Polaków do podjęcia od kwietnia 2024 sezonowa praca w Niemczech. Zatrudnienie w Bad Friedrichshall bez języka przy zbiorach truskawek. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Bad Friedrichshall.

Wynagrodzenie: 4 000 – 15 000 PLN na mc.

Start: od kwietnia 2024.

Liczba miejsc: około 60.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie truskawek pod tunelami foliowymi o powierzchni 10 ha, a także na polu o powierzchni około 10 ha;
  • praca sezonowa.

Wymagania:

  • zręczność manualna;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • posiadanie doświadczenia;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • mile widziane zgłoszenia od kobiet.

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe;
  • atrakcyjne wynagrodzenie – 3,70 € za 5 kg skrzynkę truskawek;
  • płatne zakwaterowanie;
  • pomoc w organizacji dojazdu do Niemiec.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu:

504 736 074 (dzwonić prosimy po godzinie 17:30).

Źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-truskawek-niemcy-praca-sezonowa-2024-bez-znajomosci-jezyka-bad-friedrichshall/

ID ogłoszenia: 13565c0dbc823c2a