80 SEK/godzinę NETTO

Blacharz samochodowy – Szwecja praca w Malmö bez znajomości języka

  • Miasto lub region: Malmo
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 13 lutego 2018 04:35

W rejonie miasta Malmö do podjęcia od zaraz praca w Szwecji dla blacharzy samochodowych. Oferta dla fachowców bez znajomości języka. Zatrudnienie przy naprawie karoserii samochodowych.

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów ze Szwecji, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Blacharz samochodowy

Miejsce pracy: Malmö, Szwecja

Obowiązki:

– naprawa uszkodzeń i wgnieceń karoserii samochodowych

– wymiana elementów

– szlifowanie, montowanie i szpachlowanie blach

Wymagania:

– doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku

– prawo jazdy kat. B

– precyzja i dokładność

– samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę

Oferujemy:

– zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat;

– czas pracy: minimum 180 godzin miesięcznie

– wynagrodzenie: 80 SEK/godzinę netto

– długoterminową współpracę

– bezpłatne zakwaterowanie

– stały zdalny kontakt z polskim koordynatorem

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:

rekrutacja@perfectjob.com.pl
w tytule wpisując: „Blacharz samochodowy – Szwecja, Malmo”

Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

ID ogłoszenia: 5645a7ad668774b2

ilość wszystkich wyświetleń: 726, dzisiaj: 1