do uzgodnienia

Brørup praca Dania na budowie bez znajomości języka monter ociepleń

  • Miasto lub region: Brørup
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 5 maja 2016 14:59

Firma budowlana działająca w Brørup poszukuje montera dociepleń, bez znajomości języka. Dania praca dla Polaków na budowie z bezpłatnym zakwaterowaniem a także legalną i przejrzystą umową.

Stanowisko: monter dociepleń.

Lokalizacja: Dania, Brørup.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Opis stanowiska:
jest to praca dla osoby z doświadczeniem w budownictwie. Osoba zatrudniona będzie wykonywała ocieplenia budynków, prace tynkarskie oraz inne zadania ogólnobudowlane, w ramach aktualnego zapotrzebowania. Obowiązki są przydzielane przez kierownika.

Praca jest zorganizowana w systemie tygodniowym – 2 tygodnie pracy/tydzień wolny.

Oczekiwania:

  • znajomość technik dociepleniowych;
  • umiejętność pracy na różnych rodzajach tynków;
  • zdolność wykonywania prac ogólnobudowlanych;
  • doświadczenie w pracy na budowie, szczególnie przy dociepleniach;
  • język niemiecki lub angielski w stopniu komunikatywnym;
  • uczciwość, sumienność;
  • dokładne i precyzyjne wykonywanie zadań;
  • kultura osobista i bezproblemowość – umiejętność pracy w grupie.

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • wysoką stawkę godzinową;
  • duńską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • wszelkie narzędzia potrzebne do pracy na budowie.

Dla kandydatów:
Drodzy Państwo, zapraszamy do wysyłania CV ze zdjęciem poprzez link:

ID ogłoszenia: 396572b40128323a