od 21500 CZK netto

Od zaraz Czechy praca bez znajomości języka na produkcji układów wydechowych k. Liberca

  • Miasto lub region: k. Liberca
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2020 15:49

Pracodawca z okolic Liberca szuka od zaraz osób do pracy w Czechach przy produkcji układów wydechowych. Zatrudnienie bez języka dla Polaków z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hodkovice nad Mohelkou – okolice Liberca.

Wynagrodzenie: od 21 500 CZK netto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownika będzie zajmował się produkcją układów wydechowych do samochodów osobowych;
  • praca na 3 zmiany.

Wymagania:

  • zaleta będzie doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym;
  • chęć pracy na 3 zmiany;
  • sprawność manualna, zwinność;
  • odpowiedzialne wypełnienie zadań.

Oferujemy:

  • pomoc specjalistów, koordynatorów i tłumaczy;
  • podstawowa stawka to 125 CZK, czyli 21 PLN na godz. brutto;
  • premię za wydajność do 4000 CZK (670 PLN);
  • już po pierwszym tygodniu pracy możliwość pobierania zaliczki raz w tygodniu w wysokości 1000 CZK;
  • dodatek za pracę w godzinach popołudniowych oraz nocnych;
  • bony żywnościowe;
  • bardzo dobre zatrudnienie od zaraz;
  • pracę od poniedziałku do piątku i możliwość wyrabiania nadgodzin w soboty;
  • dojazd do pracy i zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę;
  • możliwość rozwijania się zawodowo.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: izabela.krawczyk@manuvia.com albo pod numerem telefonu: +48 533 608 709

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-czechach-od-zaraz-produkcja-ukladow-wydechowych-k-liberca/

ID ogłoszenia: 3045e8496b047959