20000 – 28000 £ rocznie

Dam pracę w Anglii od zaraz bez znajomości języka na budowie Londyn

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 30 września 2016 23:07

Dobrze płatna praca w Anglii od zaraz na budowie. Aktualna oferta zatrudnienia na terenie Londynu dostępna dla budowlańców bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany

Lokalizacja: Enfield, Londyn

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 20000 – 28000 £ na rok

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika jest wykonywanie wszelkich prac remontowych w domach klientów głównie na terenie Londynu

Wymagania:

  • podstawowe umiejętności budowlane związane z hydrauliką, stolarką, dekoratorstwem oraz glazurnictwem
  • co najmniej 5 lat doświadczenia jako pracownik ogólnobudowlany
  • mile widziana znajomość angielskiego
  • zaangażowanie i sumienność
  • precyzja i staranność wykonania prac
  • profesjonalne podejście do pracy i świadczenie usług na najwyższym poziomie
  • narzędzia we własnym zakresie
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat. B
  • uprawnienia budowlane – karta cscs
  • międzynarodowy numer ubezpieczenia
  • numer identyfikacji podatkowej

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stałą i pewną pracę w rozwijającej się firmie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie CV na adres: nfo@raamconstruction.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-anglii-na-budowie-od-zaraz-londyn-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 83457ee3ad2ec858

ilość wszystkich wyświetleń: 2319, dzisiaj: 1