8-9,50 GBP/h brutto

Dam pracę w Anglii od zaraz na produkcji kosmetyków bez języka Leeds

  • Miasto lub region: Leeds
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 25 października 2017 01:00

Zatrudnimy od zaraz w fabryce kosmetyków naturalnych z Leeds. Atrakcyjna oferta pracy w Anglii na produkcji dla Polaków bez znajomości języka oraz doświadczenia.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Leeds, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 8 do 9,50 GBP za godzinę brutto w zależności od posiadanych kwalifikacji

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań pomocniczych przy procesie produkcji kosmetyków naturalnych
  • zadaniem pracownika będzie m.in. ustawianie na taśmie pustych pojemników, kontrola jakości oraz pakowanie gotowych towarów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się układaniem produktów na paletach

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • szybkie uczenie się
  • świetna organizacja
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • zręczność
  • możliwość zatrudnienia na dłużej

Oferujemy:

  • legalną pracę
  • płatne zamieszkanie
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • wsparcie w zaadaptowaniu się do nowych warunków
  • opiekę współpracowników z Polski

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

W tytule wiadomości proszę wpisać „Produkcja kosmetyków, Leeds 11/2017″

jobs4u-2017@englandmail.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-anglia-na-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-w-leeds/

ID ogłoszenia: 66559efb0694d18a