10 GBP/h brutto

Dam pracę w Anglii 2018 od zaraz na produkcji napojów bez znajomości języka Bristol

  • Miasto lub region: Bristol
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 3 lipca 2018 23:51

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Bristolu dla kandydatów bez znajomości języka. Możliwość podjęcia pracy w Anglii 2018 na produkcji napojów izotonicznych i energetycznych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Bristol, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 10 GBP za godzinę brutto

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań pomocniczych na produkcji napojów energetycznych i izotonicznych
  • zadaniem pracownika będzie obsługiwanie maszyn, mycie oraz ich konserwacja po odpowiednim przeszkoleniu
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości oraz pakowanie gotowych wyrobów

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy na co najmniej 3 miesiące
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na produkcji żywności
  • ważna książeczka sanepidu
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • dobre zarobki wypłacane raz w tygodniu
  • zamieszkanie w pokojach dla 2 osób za 120 GBP miesięcznie lub 180 GBP za samodzielne lokum
  • wsparcie grupy na miejscu posługującej się językiem polskim
  • możliwość wypracowywania dodatkowo płatnych godzin nadliczbowych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia wraz CV w języku angielskim należy przesyłać na adres:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem: produkcja Bristol 06/18

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-napojow-od-zaraz-bristol-2018/

ID ogłoszenia: 5845b33b23713270