12,00 € brutto/h

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach szparagów 2024 Selfkant

  • Miasto lub region: Selfkant
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 1 stycznia 2024 00:54

Do podjęcia od marca/kwietnia 2024 sezonowa praca w Niemczech. Zatrudnienie w Selfkant bez języka przy zbiorach szparagów, truskawek i borówek. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Selfkant.

Wynagrodzenie: 12,00 € brutto na godz.

Start: od marca/kwietnia 2024.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przeważnie dla kobiet – gospodynie domowe, uczniowie, studenci i renciści;
  • zadaniem będzie zbieranie truskawek i borówek;
  • pracownik będzie też wycinał szparagi;
  • wykonywanie prac pielęgnacyjnych.

Wymagania:

  • dobre zdrowie;
  • chęć podjęcia pracy o charakterze fizycznym;
  • dowód osobisty lub paszport, kwestionariusz dotyczący obowiązku ubezpieczenia i prawo jazdy, jeżeli się ma;
  • własne naczynia i ręczniki;
  • odzież roboczą i przeciwdeszczową;
  • buty ochronne.

Oferujemy:

  • pracę przez sześć dni w tygodniu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w cenie 77 € na tydzień;
  • transport na zakupy do sklepów.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod adresem a-mail: anna@spargelhof-hensgens.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-szparagow-2024-selfkant/

ID ogłoszenia: 2976581a5b3075e2