9,00 Eur/h

Dam sezonową pracę w Szwecji od zaraz bez języka przy zbiorach warzyw 2019 k. Landskrony

  • Miasto lub region: okolice Landskrony
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 22 lipca 2019 19:37

Do podjęcia od zaraz sezonowa praca w Szwecji bez języka przy zbiorach warzyw. Oferta 2019 z okolic Landskrony dla pracowników wakacyjnych. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: okolice Landskrony.

Wynagrodzenie: 9,00 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pracował przy warzywach i zbiorach.

Wymagania:

  • własna działalność gospodarcza;
  • bez języka szwedzkiego, ale wymagana jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • wysoka sprawność fizyczna i przygotowanie do pracy fizycznej;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie odpłatne;
  • zapewniony transport do oraz z Szwecji;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • przynajmniej 50 godzin pracy w tygodniu, a maksymalnie 60 – 70 godzin.

Aplikacja:

Zgłaszać można się poprzez stronę: www.pracuj.pl/praca/pracownik-na-farmie-warzywnej-szwecja, oferta,6965391

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl

ID ogłoszenia: 2085d35dd734f1cd