86 SEK/h brutto

Dam sezonową pracę w Szwecji przy zbiorach warzyw od zaraz Kristianstad

  • Miasto lub region: Kristianstad
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 13 czerwca 2017 02:38

Propozycja podjęcia sezonowej pracy w Szwecji od zaraz. Oferta z Kristianstad dla Polaków przy zbiorach i pielęgnacji warzyw. Zatrudnienie bez znajomości języka szwedzkiego na minimum 3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw
Lokalizacja: Kristianstad, Szwecja
Stawka godzinowa: 80 SEK/h brutto dla osoby bez doświadczenia i 86 SEK/h brutto dla osób z doświadczeniem
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca przy zbiorach warzyw na polu i sortowaniu, pakowaniu na hali
  • do zadań należeć będą prace pielęgnacyjne, ścinanie sałaty, pakowanie warzyw do skrzynek/pudełek, sortowanie i czyszczenie
  • pracownik zatrudniony będzie w gospodarstwie ekologicznym ze zdrową żywnością

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • gotowość do pracy na powietrzu i przy sortowaniu na hali
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie minimum na 3 miesiące
  • szwedzką umowę na sezon 2017
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 500 SEK tygodniowo
  • satysfakcjonujące zarobki
  • pomoc koordynatora
  • bezpłatne wyżywienie z gospodarstwa ekologicznego
  • opcja zakupu mięsa bezpośrednio z gospodarstwa rolniczego w atrakcyjnych cenach

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia drogą mailową, na adres:

  • ksliz@abcpraca.pl

źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/praca-szwecja-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-zbiory-warzyw-kristianstad/

ID ogłoszenia: 475593f2b5ee05f6