60 DKK na godzinę brutto

Dania praca pakowanie prezentów bez znajomości języka od zaraz Arhus

  • Miasto lub region: Arhus
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 14 listopada 2016 22:15

Aktualna oferta zatrudnienia w Arhus przy pakowaniu prezentów. Praca w Danii możliwa od zaraz dla osób bez znajomości języka duńskiego do rozpakowywania palet.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Arhus, Dania

Start: od zaraz

Czas trwania umowy: 2 miesiące

Liczba miejsc: 4 osoby lub 2 pary

Wynagrodzenie: 60 DKK brutto za godzinę pracy plus 12,5% funduszu wakacyjnego

Opis stanowiska:

  • praca polega na pakowaniu słodyczy, alkoholu oraz gadżetów w pudełka prezentowe
  • do zadań pracownika będzie należało pakowanie czekoladek oraz rozładowywanie palet i kontenerów
  • obowiązkiem panów będzie przenoszenie paczek do 10 kg

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • niekaralność
  • 1 osoba powinna mieć uprawnienia na wózki widłowe
  • zręczność
  • dyspozycyjność na okres 2 miesięcy bez wyjazdów do Polski
  • zaletą będzie posiadanie własnego auta
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • pracę w stałych godzinach od 8 do 16, w późniejszym terminie możliwe dłuższe zmiany
  • miejsce do zamieszkania oddalone o 9 km od pracy w cenie do 500 DKK tygodniowo
  • zatrudnienie dla par na warunkach duńskich

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: pl@balticworkforce.com [ogłoszenie nieaktualne]

Źródło: olx.pl/oferta/pakowanie-prezentow-dania-2-miesiace-rowniez-dla-par-CID4-IDihKaW.html

ID ogłoszenia: 4035829c6156b763