13,25 € brutto/h

Dla par bez języka fizyczna praca Niemcy wykładanie towaru od zaraz sklep Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 23 maja 2023 22:48

Przy wykładaniu towaru potrzebne od zaraz pary do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w sklepie z Berlina bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • sprawdzanie dat ważności produktów;
  • wykładanie towarów na półki;
  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • sumienność;
  • łatwe przyswajanie nowych informacji;
  • mile widziana podstawowa znajomość niemieckiego;
  • brak nałogów;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • pełny etat;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • przeszkolenie pracownicze.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: fiz/a4/06/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/wykladanie-towaru-od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-w-sklepie-z-berlina/

ID ogłoszenia: 368646d1e356c2ef