12,50 € brutto/h

Dla par bez języka Niemcy praca fizyczna w sklepie od zaraz wykładanie towaru Köln

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2022 19:47

Sklep z Kolonii szuka od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2022 dla par przy wykładaniu towaru bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 12,80 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w sklepie przy wykonywaniu zadań o charakterze pomocniczym;
  • pracownik będzie wykładał towary na półki;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • zdejmowanie produktów z krótką datą ważności oraz aktualizowanie cen itp.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • zdyscyplinowanie;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • sumienność;
  • jeden samo chód na parę lub grupę;
  • mile widziane zaświadczenie;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • strój służbowy;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • legalną pracę;
  • świadczenie socjalne;
  • ubezpieczenie;
  • płatny urlop;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fiz/a5/05/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-w-sklepie-z-kolonii-przy-wykladaniu-towaru/

ID ogłoszenia: 10562557c6b88a8b