9,60 GBP brutto/h

Dla par dam pracę w Anglii bez znajomości języka pakowanie słodyczy od zaraz Liverpool

  • Miasto lub region: Liverpool
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 10 października 2023 21:29

Bez znajomości języka do podjęcia tymczasowa praca w Anglii. Zatrudnienie w Liverpoolu dla par od zaraz przy pakowaniu słodyczy. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Liverpool.

Wynagrodzenie: 9,60 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • składanie słodyczy w zestawy promocyjne – Halloween oraz Boże Narodzenie – na podstawie wytycznych;
  • etykietowanie oraz przygotowywanie gotowych zestawów do wysłania;
  • sprawdzanie jakości pakowanych produktów.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie zawodowe;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • zręczność manualna;
  • chęć wykonywania powtarzalnych czynności;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • odpowiedzialność;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP.

Oferujemy:

  • tymczasowe zatrudnienie;
  • pracę do podjęcia od zaraz do świąt Bożego Narodzenia;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • przyjazny zespół współpracowników.

Aplikacja:

Pary prosimy o wysyłanie wspólnych zgłoszeń.

CV w języku angielskim można kierować na adres e-mail:

pl.cleversolutions@outlook.com z dopiskiem „słodycze Liverpool 10/2023”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-anglii-dla-par-bez-jezyka-przy-pakowaniu-slodyczy-w-liverpoolu/

ID ogłoszenia: 73765252d1a48828