124,60/h brutto

Dla par Dania praca od zaraz przy pakowaniu wędlin bez znajomości języka Kopenhaga

  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 13 marca 2018 15:20

Dostępna od zaraz oferta zatrudnienia w fabryce z Kopenhagi dla osób bez znajomości języka. Praca w Danii dla par przy pakowaniu wędlin krojonych na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Kopenhaga, Dania

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 124,60 DKK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • praca na linii produkcyjnej będzie polegała na ważeniu, a następnie pakowaniu wędlin krojonych
  • zadaniem pracownika będzie obsługa maszyn oraz kontrola jakości produktów

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat.B
  • chęć i motywacja do pracy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • ważna książeczka sanepidu
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • możliwość wyjazdu od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie na cały etat
  • szkolenia dla pracowników
  • ubrania robocze
  • pracę na atrakcyjnych warunkach
  • zatrudnienie dla 2 par na czas określony
  • możliwość wyjazdu do Polski w okresie świątecznym
  • szansę na przedłużenie współpracy dla najlepszych
  • zakwaterowanie w cenie 4500 DKK za miesiąc

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia z CV, danymi oraz dopiskiem “skr/14/18” należy wysyłać na adres:

Sikker@execs.com

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-danii-od-zaraz-dla-par-pakowanie-wedlin-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 1565a98d11831c72