15,60 € brutto/h

Dla par praca w Niemczech od zaraz bez języka przy pakowaniu kosmetyków Drezno

  • Miasto lub region: Drezno
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 16 stycznia 2024 19:43

Dla par do podjęcia od zaraz tymczasowa praca w Niemczech 2024. Zatrudnienie w Dreźnie bez znajomości języka przy pakowaniu perfum. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 15,60 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie zestawów promocyjnych z różnymi kosmetykami poprzez ich pakowanie i rozpakowywanie;
  • wkładanie produktów w opakowania oraz z dodatkowymi akcesoriami;
  • firma specjalizuje się także w przygotowywaniu ekskluzywnych koszy prezentowych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz do końca kwietnia 2024;
  • pełna samodzielność, ale też zdolność do pracy w grupie;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • możliwość pracy przez długi czas w pozycji stojącej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego;
  • elastyczny grafik;
  • możliwość kontynuowania pracy po wygaśnięciu tymczasowego kontraktu;
  • zakwaterowanie w cenie 150 € na mc od osoby albo 250 € na mc od pary;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • międzynarodowy zespół współpracowników;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • pomoc przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

CV można kierować na adres e-mail:

stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Pakowanie kosmetyków Drezno 01/24 – imię i nazwisko

Źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-przy-pakowaniu-kosmetykow-bez-jezyka-od-zaraz-w-dreznie/

ID ogłoszenia: 4765a66045b6802