16,00 euro

Francja praca za granicą od zaraz na budowie monter płyt karton-gips

  • Miasto lub region: 61140 Bagnoles-de-l'Orne
  • Kraj: Francja
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2022 00:25

Agencja pośrednictwa zatrudnienie poszukuje monterów płyta karton-gips do pracy we Francji na budowie za granicą. Zatrudnienie przy montaży płyt kartonowo-gipsowych.

AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Monter PŁYT KARTONOWO – GIPSOWYCH

Miejsce pracy: Francja/ 61140 Bagnoles-de-l’Orne

OBOWIĄZKI :
– prace ogólnobudowlane związane z wykańczaniem wnętrz,

– montaż konstrukcji szkieletowych z profili,

– montaż płyt kartonowo-gipsowych , szpachlowanie , przygotowanie powierzchni pod malowanie , malowanie,

– umiejętność czytania rysunku technicznego mile widziana,

WYMAGANIA :
– doświadczenie na podobnym stanowisku 5 lata,

– umiejętność samodzielnego wykonywania pracy w/g zaleceń pracodawcy,

-mile widziana podstawowa znajomość języka francuskiego,

– prawo jazdy,

OFERUJEMY :
– prace tymczasową na terenie Francji

– umowę o pracę + ubezpieczenie

– atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 16,00 euro /h brutto

– możliwość pracy w dużych nadgodzinach

– dojazd do pracy autem firmowym

– darmowe zakwaterowanie

– możliwość pobierania zaliczek

– długofalową współpracę

– pomoc przy organizacji wyjazdu

– opiekę polskiego koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 788564136, 881411500 lub adres mail: asinterim.pl@gmail.com

ID ogłoszenia: 19262f4d920a2f98

ilość wszystkich wyświetleń: 231, dzisiaj: 1