10 euro

Francja praca za granicą od zaraz przy renowacji palet drewnianych, Saint-Étienne

  • Miasto lub region: Saint Etienne
  • Kraj: Francja
  • Opublikowany: 7 lutego 2020 10:43

Firma z Saint-Étienne poszukuje od zaraz kandydatów do fizycznej pracy za granicą we Francji przy renowacji drewnianych palet. Niewymagana znajomość języka francuskiego.

ZB-AMOS Interim, s.r.o. – jesteśmy agencją pracy tymczasowej, która została założona 2005 roku na terenie Słowacji, posiadamy swój oddział również we Francji. Zajmujemy się oddelegowaniem pracowników do prac na terenie Francji i Belgii.
Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutacje na stanowisko: PRACOWNIK TARTAKU/RENOWACJA PALET

Miejsce pracy:  Francja/Saint Etienne

OBOWIĄZKI :
– naprawa i renowacja palet ( wymiana połamanych elementów)

WYMAGANIA :
– doświadczenie na w/w stanowisku
-umiejętność posługiwania się elektronarzędziami stolarskimi (piły wycinające, gwozdziarki)
OFERUJEMY :
– stawkę godzinową: 10,00 euro/h
– wymiar czasu pracy:  podstawa 35 godz.+nadgodziny w pięciodniowym tygodniu pracy
– możliwość pracy w soboty
– godziny nadliczbowe (jak płatne): od 36 do 43 godz. 25%, od 44 godz. 50%
– koszt zakwaterowania opłaca firma
– opieka i pomoc polskiego koordynatora  7/7 przez cały okres trwania kontraktu
– długofalowa współpraca

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500, 788564136 lub adres email : jobest.pl@gmail.com

ID ogłoszenia: 155e341a3650a90

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 515, dzisiaj: 1