do uzgodnienia

Holandia praca fizyczna przy sortowaniu odzieży używanej od zaraz Oosterhout

  • Miasto lub region: Oosterhout
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2017 01:44

Proponujemy możliwość podjęcia fizycznej pracy w Holandii od zaraz. Ogłoszenie przy sortowaniu odzieży używanej w sortowni z Oosterhout. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Miasto: Oosterhout, Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w firmie zajmującej się dystrybucją odzieży używanej głównie na rynek europejski
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się ręcznym sortowaniem ubrań używanych

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz

Zapewniamy:

  • holenderską umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pełny etat i możliwość pracy w soboty
  • raz na tydzień wypłacanie pensji przelewem na konto pracownika
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • przejazdu autem służbowym
  • zorganizowane zamieszkanie w dobrych warunkach

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

  • espniemodlin@euroservices.com.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-holandii-sortowanie-odziezy-uzywanej-w-oosterhout/

ID ogłoszenia: 43958fe65a1dba6a

ilość wszystkich wyświetleń: 1893, dzisiaj: 2