10,00 €

Kucharz Niemcy praca w gastronomii, Kloster od zaraz

  • Miasto lub region: KLOSTER
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2016 04:05

Od zaraz pilnie poszukiwany kucharz na stałe do legalnej pracy w Niemczech w branży gastronomicznej.  Oferta z miejscowości Kloster dla osób z minimum 2-letnim doświadczeniem zawodowym.

Poszukujemy osób na stanowisko-:Kucharz NA STALE w Niemczech
Wolnych- 2 miejsca
Oferta Klienta:
praca od 15.08 (w pełnym wymiarze godzin 40 godzintygodniowo),
Umowa o pracę na warunkach niemieckich,
Wynagrodzenie 10,00 Euro /godzine + napiwki,
zakwaterowanie-pomagamy w organizacji
Zadania
Wymagania:
Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy kucharza
Samodzielność i dobra organizacja pracy
Dyspozycyjność i zaangażowanie
Wysoka kultura i higiena osobista
Sumienność, obowiązkowość, punktualność

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aktualnego CV zezdjęciem na adrese-mail:stralsund2014@wp.pl
lub kontakt telefoniczny:0049015157000758

Prosimy o umieszczenie w CV następującejklauzuli:
-Wyrażamzgodęnaprzetwarzaniemoichdanychosobowychzawartych w przedstawionychprzezemniedokumentachdlapotrzebniezbędnych do realizacjiproceduryrekrutacji ?zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o OchronieDanychOsobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymizmianami)?.

ID ogłoszenia: 76857ae0e1b0cf53

ilość wszystkich wyświetleń: 907, dzisiaj: 2