18,20

Monter konstrukcji drewnianych Stolarz praca za granicą we Francji

  • Miasto lub region: Perpignan
  • Kraj: Francja
  • Opublikowany: 5 września 2023 00:18

W budownictwie od zaraz oferta pracy za granicą we Francji jako monter konstrukcji drewnianych. Zatrudnienie bez znajomości języka jest możliwe, konieczne doświadczenie.

AS Interim to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko : Monter konstrukcji drewnianych (stolarz-cieśla-dekarz)

Miejsce pracy: 66120 Font-Romeu-Odeillo-Via, Francja

Zakres obowiązków:

– składania elementów konstrukcji drewnianych zgodnie z projektem w warsztacie i na budowie.

– uzupełnianie elementów poszycia i izolacji;

– obsługi maszyn warsztatowych do obróbki drewna typu frezarka, strugarka itp.

–  montaż pokrycia dachowego( dachówka , łupek , blacha )

– lutowane opierzenia dachowego(materiał ocynk)

– przygotowanie i załadunek  złożonych elementów do transportu

– montaż mebli

Wymagania:

– doświadczenie na powyższym stanowisku 4 lata

– znajomość  obsługi maszyn warsztatowych do obróbki drewna typu frezarka, strugarka, szlifierka itp.

– umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

– znajomość czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

– pracę tymczasową na terenie Francji

-stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

– pracownik zostanie objęty ubezpieczeniem

– wymiar czasu pracy: 40 godzin w pięciodniowym tygodniu pracy

– możliwość pracy w nadgodzinach i soboty

– stawkę godzinową: 18,20 euro/brutto

– koszt zakwaterowania opłaca firma

– możliwość długotrwałej współpracy

– opieka i pomoc polskiego koordynatora  7/7 przez cały okres trwania kontraktu

– pomoc przy organizacji wyjazdu

– możliwość pobierania zaliczek w trybie tygodniowym

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 788564136, 881411500 lub adres emeil: asinterim.pl@gmail.com

ID ogłoszenia: 18564ecbfdbb2802

ilość wszystkich wyświetleń: 93, dzisiaj: 1