1950€ +premie i dodatki

Produkcja czekolady oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka od zaraz Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 8 lipca 2019 20:02

Ogłoszenie aktualnej od zaraz oferty pracy w Niemczech na produkcji czekolady. Zatrudnienie w Berlinie dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1950 Eur miesięcznie + dodatki i premie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy taśmie produkcyjnej, która polega na przeprowadzaniu kontroli jakości, obsługiwaniu maszyn, dbaniu o ciągłość produkcyjną, pakowaniu itp.;
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • sumienność, uczciwość i pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • dyspozycyjność na minimum pół roku;
  • samodzielność, ale też umiejętność pracy w grupie;
  • możliwość odbycia odpłatnych badań w niemieckim Sanepidzie.

Oferujemy:

  • pracę na zmiany;
  • odpowiednie przygotowywanie do wykonywania swoich obowiązków;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur miesięcznie od osoby;
  • co miesiąc dla pracowitych osób będzie przydzielany dodatek na częściowe pokrycie kosztów zamieszkania;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • możliwość rozwijania się, podnoszenia kwalifikacji i nauki języka.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pc/b/07/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-czekolady-berlin-2019/

ID ogłoszenia: 6205d236d2665a15