2600 € brutto/mc

Niemcy praca dla par bez języka magazyn słodyczy od zaraz w Berlinie

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 10 października 2023 21:30

Dla par do podjęcia aktualna od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka na magazynie hurtowni słodyczy. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2600 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień na podstawie wytycznych i procedur;
  • przygotowywanie produktów do wysłania oraz opisywanie opakowań;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • chęć uczenia się nowych rzeczy i rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie również dla par;
  • zakwaterowanie w cenie 200 – 300 € na mc;
  • pomoc na miejscu;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Holandii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz rekrutacyjny, który jest dostępny na stronie:

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-na-magazynie-ze-slodyczami-bez-jezyka-dla-par-berlin/

ID ogłoszenia: 7765252889957b2