11 euro netto

Niemcy praca dla spawacza 111 w Regensburg od zaraz

  • Miasto lub region: Regensburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 24 października 2016 06:00

Od zaraz agencja proponuje podjęcie pracy w Niemczech dla spawaczy 111 w miejscowości Regensburg. Zatrudnienie przy spawaniu, łączeniu elementów zgodnie z otrzymanym schematem.

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:
SPAWACZ 111

Zadania:
• spawanie metodą 111
• łączenie elementów
• praca ze schematem
Wymagania:
•Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
•Udokumentowane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku min. 2 lata
•Wykształcenie zawodowe kierunkowe
•Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:
•Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
•Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
•Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
•Atrakcyjne wynagrodzenie: od 11 € na h netto ( lacznie 40h w tygodniu) , dodatki za prace w weekend , mozliwosc wyplaty cotygodniowej
•Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności ( CV w jezyku niemieckim nie jest koniecznoscia, tlumaczenie jest darmowe w ramach rekrutacji)
•Urlop: 24 dni rocznie
•Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
CV prosimy kierowac na adres:
E-mail: personal@gsgd-ostbayern.de
tel: +49 157 3629 9594
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
W CV prosimy umieścić klauzulę:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GSGD al. 29 listopada 153/4, 31-406 Kraków dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury tej i przyszłych rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.”

Strona internetowa: www.gsgd-ostbayern.de

ID ogłoszenia: 757580df867752fa

ilość wszystkich wyświetleń: 939, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: gsgd1
  • Zarejestrowany od: 24 października 2016

Inne przedmioty dodane przez gsgd1

Ostatnie przedmioty dodane przez gsgd1 »