8,82 euro brutto/h

Niemcy praca magazyn spożywczy bez znajomości języka od zaraz Stuttgart

  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2015 14:54

Oferujemy pracę w Niemczech od zaraz na magazynie spożywczym przy zbieraniu zamówień od zaraz. Zatrudnienie w Stuttgarcie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart

Zarobki: 8,82 euro brutto/h

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Zadaniem osoby zatrudnionej będzie zbieranie oraz kompletowanie towarów spożywczych zgodnie z zamówieniem.
  • Inne prace magazynowe zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • szybkość we wdrażaniu się w nowe obowiązki

Oferujemy:

  • umowę o pracę na legalnych warunkach
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Zgłoszenie zatytułowane odpowiednio: “Magazyn, Stuttgart” należy przesłać na adres:

Ogłoszenie wygasło!

ID ogłoszenia: 38655def12f26c57

ilość wszystkich wyświetleń: 2320, dzisiaj: 2