6226 - 8680 PLN na mies.

Od zaraz dam pracę w Czechach bez języka na produkcji układów hamulcowych, Ostrawa

  • Miasto lub region: Ostrawa
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 12 marca 2024 21:12

Na produkcji układów hamulcowych potrzebni od zaraz Polacy do pracy w Czechach. Zatrudnienie w Ostrawie dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia codzienny darmowy transport do firmy.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Ostrawa.

Wynagrodzenie: 6226 – 8680 PLN na mies.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa sprzętu;
  • wykonywanie zadań na linii przy montowaniu hamulców;
  • kontrolowanie odlewów i elementów obrabianych;
  • obsługa pieca i maszyn odlewniczych.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • bonus adaptacyjny – 20 000 CZK;
  • czeską umowę o pracę;
  • bardzo dobre warunki finansowe oraz premie i dodatki;
  • dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce;
  • darmowy transport do pracy;
  • cafeterię (kartę Benefit Plus) – 6000 CZK na rok;
  • 5 tygodniu urlopu w ciągu roku;
  • odzież roboczą oraz zapewnione pranie.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

aneta.kauf@manuvia.com lub można zadzwonić pod numer telefonu: +42 077 586 72 40

Źródło: praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-czechy-bez-jezyka-na-produkcji-ukladow-hamulcowych-w-ostrawie/

ID ogłoszenia: 37365f0390fb4dbe