do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka na magazynie części samochodowych, Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 września 2018 22:09

Oferta pracy w Norwegii od zaraz na magazynie części samochodowych z Bergen. Zatrudnimy Polaków bez znajomości języka. Dla chętnych organizujemy płatne miejsce zamieszkania.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bergen, Norwegia.

Zarobki: do uzgodnienia – w zależności od kwalifikacji i doświadczenia.

Początek: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień dla klientów sklepu;
  • przygotowywanie produktów do wysyłki – pakowanie, zabezpieczanie;
  • aktualizacja systemu komputerowego – wprowadzanie danych;
  • praca w hurtowni z częściami samochodowymi.

Wymagamy:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaangażowania w obowiązki;
  • dobrego zorganizowania;
  • umiejętności działania w zespole;
  • punktualności;
  • zdolności do wykonywania zadań pod presją czasu;
  • przyjaznego nastawienia.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • zarobki na dobrym poziomie;
  • pomoc polskiego koordynatora w formalnościach;
  • ubezpieczenie;
  • szansę do rozwoju, nauki nowych rzeczy i zdobycia doświadczenia;
  • dla osób nie mających miejsca zamieszkania w Bergen – oferujemy pomoc w organizacji zakwaterowania.

Aplikacje:
Pracownicy, którzy pomyślnie przejdą proces rekrutacji będą musieli pojawić się w naszym biurze w Szczecinie, aby popisać umowę. Nie ma możliwości zrobienia tego na odległość.

Nie podbieramy opłat za rekrutację. Odciągamy 300 NOK z pierwszego wynagrodzenia jako opłatę za tłumaczenie dokumentów.

E-mail: lagerarbeid-bemanning@fastservice.com z dopiskiem w tytule maila: “lagermedarbeider m/08/2018”.

Prosimy o powołanie się na serwis praca-zagranica24.pl.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-czesci-samochodowych-bergen/

ID ogłoszenia: 1195b9b5bd0d3470