10,50 GBP brutto/h

Od zaraz fizyczna praca Anglia bez języka przy przeprowadzkach w Brighton

  • Miasto lub region: Brighton
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 5 lutego 2024 22:06

Do podjęcia aktualna od zaraz fizyczna praca w Anglii. Zatrudnienie w Brighton bez znajomości języka przy przeprowadzkach. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Brighton.

Wynagrodzenie: od 10,50 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie, załadowywanie oraz rozładowywanie mebli i przedmiotów klientów podczas przeprowadzek;
  • zabezpieczanie przedmiotów;
  • montowanie i demontowanie mebli oraz innych elementów wyposażenia;
  • załadowywanie mebli na samochody transportowe, przewożenie, a potem ich rozładunek.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy o charakterze fizycznym;
  • atutem będzie doświadczenie przy obsłudze klienta albo w transporcie;
  • wysoka sprawność fizyczna i wytrzymałość;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • samodzielna organizacja pracy;
  • dokładność;
  • kultura osobista.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • pracę do podjęcia na przynajmniej pół roku;
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego;
  • odpłatne zakwaterowanie;
  • przyjazne miejsce pracy i pomoc współpracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

uk.employment@europe.com z podaniem tytułu: „przeprowadzki Brighton 2024”

Źródło: https://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-fizyczna-prace-w-anglii-od-zaraz-przy-przeprowadzkach-brighton-2024/

ID ogłoszenia: 20165c0d60abdd75