2500-3050 € brutto/mc

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech jako pomocnik śmieciarza bez języka Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 7 września 2020 17:52

Bez znajomości języka fizyczna praca w Niemczech jako pomocnik śmieciarza. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie dla pracowników fizycznych. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2500 – 3050 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym w firmie, która zajmuje się sortowaniem oraz odbieraniem odpadów;
  • pracownik będzie podstawiał kubły pod śmieciarkę, a także wrzucał worki z odpadami na pakę.

Wymagania:

  • przestrzeganie zasad BHP;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • dostępność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dokładne i sumienne wykonywanie zadań;
  • punktualność;
  • niezawodność.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • pracę od zaraz;
  • wsparcie polskiego opiekuna;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc za miejsce w pokoju jednoosobowym.

Aplikacja:

CV oraz LM ze zgodą prosimy kierować na adres e-mail: zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: pomocniksmieciarza/08/2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-dla-pomocnika-smieciarza-od-zaraz-berlin-2020/

ID ogłoszenia: 6395f564f7287867