330 GBP tygodniowo

Od zaraz oferta pracy w Anglii bez języka Leicester na magazynie z odzieżą

  • Miasto lub region: Leicester
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2016 20:59

Poszukujemy od zaraz pracowników na magazyn z odzieżą i obuwiem w Leicester. Anglia praca bez znajomości języka dla pięciu nowych osób – jest to umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Leicester, UK.

Wynagrodzenie: 330 GBP za tydzień brutto.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw, rozładunek, liczenie towaru;
  • metkowanie towaru, etykietowanie, naklejanie zabezpieczeń;
  • rozmieszczanie towaru w przestrzeni magazynowej;
  • zbieranie zamówień dla sklepów detalicznych;
  • jest to praca w dużej i prestiżowej firmie odzieżowej, która posiada sieć sklepów na terenie UK.

Wymagania:

  • umiejętność wykonywania obowiązków w szybki sposób;
  • doświadczenie w pracy na magazynie;
  • możliwość pracy na nadgodziny;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego managera w sprawach związanych z pracą;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia umowy;
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach;
  • przelewy wynagrodzenia co tydzień;
  • stabilne stanowisko pracy.

Aplikacje:
Szanowni kandydaci, serdecznie zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres e-mail:

  • jobs4u@englandmail.com

Prosimy wpisać w temacie wiadomości: „magazyn Leicester 09/2016″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-od-zaraz-na-magazynie-z-odzieza-bez-znajomosci-jezyka-leicester-uk/

ID ogłoszenia: 90657bb2e6ddc994