94 CZk/h netto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Czechach pakowanie art. spożywczych bez języka Valašské Meziříčí

  • Miasto lub region: Valašské Meziříčí,
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 29 maja 2018 06:40
Od zaraz ogłoszenie pracy w Czechach pakowanie art. spożywczych bez języka Valašské Meziříčí - Zdjęcie 1

Oferta pracy w Czechach na produkcji żywności dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz chętnie zatrudnimy w zakładzie z Valašské Meziříčí przy pakowaniu artykułów spożywczych.

Stanowisko: pracownik na produkcji, pakowacz

Miejsce pracy: Valašské Meziříčí, Czechy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 94 CZK za godzinę netto, co daje od 2400 do 3000 PLN netto miesięcznie

Opis stanowiska:

  • jest to praca na produkcji żywności w chłodni, na hali produkcyjnej oraz przy pakowaniu
  • zadaniem pracownika będzie obsługa maszyn, kontrola jakości produktów oraz przygotowywanie surowców do dalszej obróbki
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania:

  • pełna samodzielność
  • zręczność
  • możliwość pracy na zmiany
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • szansę rozwoju
  • opiekę koordynatorów na miejscu
  • możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu
  • dofinansowanie wyżywienia
  • zapewniony bezpłatny przejazd do Czech, transport do pracy oraz zamieszkanie w pokojach kilkuosobowych

Aplikacja:

Zgłoszenia z CV należy wysyłać na adres:

lublin@express-people.com

Źródło: https://www.express-praca.pl/job/pracownik-produkcji-branza-spozywcza/

ID ogłoszenia: 7105b0c65d818b5c