1850 euro/m-c brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez języka na magazynie obuwniczym Monachium

  • Miasto lub region: Monachium
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 20 lutego 2018 22:31

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień. Zatrudnimy od zaraz w Monachium na magazynie z obuwiem.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce: Monachium, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1850 euro za miesiąc brutto

Liczba miejsc: 3

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie głównie polegała na kompletowaniu zamówień klientów złożonych przez internet
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie przygotowywanie produktów do wysyłki
  • pracownik będzie odpowiedzialny za utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • brak nałogów
  • pełna dyspozycyjność
  • status osoby niekaranej
  • świetna organizacja czasu
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • pełna samodzielność
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • zaletą będą uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie na dłuższy okres
  • zakwaterowanie na miejscu za 180 euro miesięcznie
  • pracę w oparciu o niemiecką umowę
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania wiadomości z tytułem “magazyn obuwniczy, Monachium 2018 – imię i nazwisko” na adres e-mail:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-obuwiem-bez-jezyka-monachium/

ID ogłoszenia: 4675a8c263b44de9

ilość wszystkich wyświetleń: 1007, dzisiaj: 1