12,50 euro/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech na magazynie z obuwiem bez znajomości języka Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2017 20:51

Poszukujemy chętnych do podjęcia zatrudnienia w hurtowni obuwia z Berlina. Opcja pracy w Niemczech na magazynie skierowana do osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: magazynier

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Stawka godzinowa: 12,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie głównie polegała na kompletowaniu zamówień oraz przygotowywaniu towarów do wysyłki
  • zadaniem pracownika będzie obsługa systemu, aktualizacja danych oraz gromadzenie dokumentacji
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku na miejscu pracy

Wymagania:

  • pracowitość i zaangażowanie
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • pełna samodzielność
  • dużą zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • miejsce do zamieszkania w cenie 200 euro za miesiąc
  • opiekę polskiego konsultanta
  • darmowy dojazd do pracy
  • pracę z okresem próbnym oraz możliwością przedłużenia

Aplikacja:

Zgłoszenia aplikacyjne z tytułem maila w postaci: „Magazyn z obuwiem sportowym – imię i nazwisko” prosimy wysyłać na adres e-mail:

Stellenanzeige@contractor.net

W wiadomości należy zamieścić CV, mile widziany również LM oraz następujące informacje – stopień znajomości języka oraz posiadane kwalifikacje.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-obuwiem-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 3435984880c475b9