do ustalenia

Od zaraz sezonowa praca Niemcy bez znajomości języka zbiory szparagów Neustadt

  • Miasto lub region: Neustadt
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 28 marca 2018 01:49

Opcja sezonowej pracy w Niemczech na czas określony dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnienie w Neustadt możliwe od zaraz przy zbiorach szaragów na polu.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Neustadt, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na polu przy zbiorach szparagów

Wymagania:

  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy
  • wytrzymałość i siła fizyczna

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • możliwość brania nadgodzin
  • zakwaterowanie
  • pracę na 3 miesiące
  • pomoc w organizacji transportu do Niemiec
  • ubezpieczenie dla pracowników oraz odprowadzanie składek
  • opiekę rezydenta
  • pracę w oparciu o niemiecką umowę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z CV należy wysyłać na adres:

info@abcwork.eu

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-szparagow-bez-jezyka-neustadt/

ID ogłoszenia: 2505ab62d99c4275