198,60 NOK brutto/h

Oferta praca w Norwegii dla par bez języka pakowanie zabawek od zaraz Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 września 2023 19:35

Dla par aktualna od zaraz praca w Norwegii 2023. Zatrudnienie w Stavanger bez znajomości języka przy pakowaniu zabawek. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 198,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie zabawek i artykułów dla dzieci na podstawie standardów i wytycznych firmy;
  • kontrolowanie jakości;
  • przygotowywanie zamówień do wysłania oraz naklejanie etykiet i znakowanie opakowań;
  • współpraca z innymi pracownikami;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • informowanie o problemach dotyczących pakowania lub jakości towarów.

Wymagania:

  • zmotywowanie do pracy;
  • chęć nauki;
  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • chęć podjęcia monotonnej pracy;
  • pełny etat.

Oferujemy:

  • stałą pracę;
  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • przyjazny zespół współpracowników.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Norwegii mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail:

soknadansatte2022@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-norwegia-praca-przy-pakowaniu-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-stavanger/

ID ogłoszenia: 8264f752913db75