do uzgodnienia

Oferta pracy w Anglii bez języka na budowie remonty, wykończenia od zaraz Milton Keynes

  • Miasto lub region: Milton Keynes
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2017 01:42

Propozycja zatrudnienia w Milton Keynes dla Polaków od zaraz na budowie przy remontach i wykończeniach. Oferta pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka na stanowisku pracowników budowlanych.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Miasto: Milton Keynes, Anglia
Zarobki: do ustalenia
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w firmie ogólnobudowlanej obsługującej zlecenia dotyczące wykończeń i remontów
  • montaż hydrauliki, armatury, drzwi, układanie płytek
  • zadania związane z zabudową suchą
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • chęć do nauki i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • pracowitość i wysoka motywacja
  • samodzielność
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak nałogów
  • mile widziane osoby mogące same sobie zorganizować zamieszkanie
  • rzetelność, sumienność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w długotrwałej perspektywie
  • podjęcie pracy w Anglii od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane w postaci dniówek

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • abrenovationsuk@gmail.com

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-bez-jezyka-na-budowie-przy-remontach-milton-keynes/

ID ogłoszenia: 41058f6746fde6f2