do ustalenia

Oferta pracy w Anglii przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz Manchester

  • Miasto lub region: Manchester
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 24 lipca 2015 03:06

Od zaraz zatrudnimy pracowników z podstawową znajomością języka angielskiego przy sprzątaniu domów i mieszkań w Manchesterze. Oferta pracy w Anglii od zaraz.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Manchester, Anglia

Zarobki: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Kompleksowe wykonywanie prac porządkowych w domach i mieszkaniach klientów.
  • Praca polega na myciu podłóg, wycieraniu kurzy, wynoszeniu śmieci, sprzątaniu łazienek, kuchni, pokoi a także praniu i prasowaniu.

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialność
  • punktualność
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • liczne zlecenia
  • możliwość zatrudnienia na stałe

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Adres do kontaktu: ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 22255b186de17806

ilość wszystkich wyświetleń: 1936, dzisiaj: 1