26000 CZK netto/mc

Oferta pracy w Czechach bez języka produkcja układów wydechowych od zaraz Pisek

  • Miasto lub region: Pisek
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 1 stycznia 2024 00:53

Dla pracowników produkcji bez znajomości języka do podjęcia praca w Czechach. Zatrudnienie w Pisek od zaraz na produkcji układów wydechowych. Zakwaterowanie zapewniał będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Pisek.

Wynagrodzenie: od 26 000 CZK netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montaż i produkcja układów wydechowych i katalizatorów do samochodów;
  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej;
  • kontrolowanie jakości produktów;
  • obsługa maszyn;
  • praca w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku po 8 godzin.

Wymagania:

  • brak problemów ze zdrowiem;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • sumienność i pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • opcję brania nadgodzin;
  • zwrot kosztów dojazdu;
  • możliwość brania zaliczki raz na tydzień;
  • czeską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na rok z opcją przedłużenia;
  • darmowe badania lekarskie;
  • bezpłatną odzież i obuwie robocze;
  • możliwość rozwoju i awansu;
  • zakwaterowanie w hotelu pracowniczym;
  • ubezpieczenie zdrowotne/pakiet socjalny;
  • dodatek do obiadów na stołówce;
  • 20 – 25 dni urlopu w roku;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • opcję zdobycia cennego doświadczenia.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 662 287 769 lub przez stronę: www.olx.pl/oferta/praca/czechy-produkcja-czesci-samochodowych-bez-doswiadczenia-i-jezyka-CID4-IDXPmVf.html

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-czechach-na-produkcji-ukladow-wydechowych-od-zaraz-pisek/

ID ogłoszenia: 9096581a8579c169