170 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii od zaraz kierowca do rozwożenia zakupów bez języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 marca 2018 15:29

Chętnie zatrudnimy na stanowisku kierowcy kat.B do rozwożenia zakupów w Bergen. Praca w Norwegii jako dostawca od zaraz dla kandydatów bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 170 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na dowożeniu klientom zamówionych zakupów
  • zadaniem pracownika będzie pobieranie należności, wydawanie produktów oraz wnoszenie do domu

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat.B
  • samodyscyplina
  • pełna samodzielność
  • znajomość topografii miasta
  • zaświadczenie o niekaralności
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o norweską umowę z 3-miesięcznym okresem próbnym
  • szansę na dłuższą współpracę
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwe dodatki oraz premie
  • wsparcie konsultanta na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci aplikować należy wypełniając formularz dostępny na stronie:

Prosimy zaznaczyć opcję “Kierowca/Dostawca zakupów z kat.b”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-praca-w-norwegii-jako-kierowca-kat-b-dostawca-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 935a98ce1ac0957