450 euro netto tygodniowo

Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii na budowie dróg bez języka Maastricht

  • Miasto lub region: Maastricht
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 16 października 2016 00:08

Atrakcyjna oferta pracy w Holandii w budownictwie. Poszukiwane są osoby bez znajomości języka do zatrudnienia od zaraz przy budowie dróg w firmie z Maastricht.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce: Maastricht, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 450 euro netto tygodniowo

Opis stanowiska:

  • praca polega na budowie nowych nawierzchni oraz naprawianiu już istniejących
  • pracownik wykonuje zadania przy użyciu specjalnego sprzętu związane z usuwaniem starej nawierzchni oraz nakładaniem nowych warstw asfaltu
  • w zakres obowiązków wchodzą także prace wykończeniowe

Wymagania:

  • posiadanie dużego doświadczenia w pracy na terenie Polski lub za granicą
  • znajomość w stopniu komunikatywnym języka angielskiego, niderlandzkiego lub niemieckiego
  • chęć rozwoju zawodowego
  • sumienne i odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • własny samochód

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w każdy piątek
  • pracę w wymiarze ok. 40 godzin tygodniowo
  • mieszkanie w pokoju jednoosobowym
  • perspektywę stałego zatrudnienia
  • pracę na podstawie holenderskiej umowy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zgłoszenia można wysyłać na adres: turkot.marta@gmail.com.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-262ifi/

ID ogłoszenia: 7858023e43eecde

ilość wszystkich wyświetleń: 2564, dzisiaj: 2