26000 SEK/m-c brutto

Ogłoszenie pracy w Szwecji od zaraz na magazynie drogeryjnym bez języka Göteborg

  • Miasto lub region: Göteborg
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 13 marca 2018 15:26

Aktualna oferta zatrudnienia w hurtowni drogeryjnej z Göteborga. Propozycja pracy w Szwecji na magazynie od zaraz dla kandydatów bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Göteborg, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 26000 SEK za miesiąc brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca w hurtowni będzie polegała na wspieraniu codziennych zadań magazynowych
  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem zamówień dla firm i klientów indywidualnych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za rozładunek i rozmieszczanie dostaw, wprowadzanie danych do systemu oraz utrzymywanie porządku

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • pełna samodzielność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • status osoby niekaranej
  • pracowitość i zaradność
  • motywacja do podwyższania kwalifikacji
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • pracę na 6 miesięcy
  • szansę rozwoju zawodowego
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • wsparcie koordynatora na miejscu
  • perspektywę uzyskania uprawnień na wózki widłowe
  • zatrudnienie na cały etat
  • zamieszkanie miejscu za jedyne 2500 SEK miesięcznie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule “Magazyn z kosmetykami, Göteborg 2018”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-szwecja-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-drogeryjnym-od-zaraz-goteborg/

ID ogłoszenia: 4315a98d025d4f6d