1,300.00

Operator wózka widłowego – dam pracę w Niemczech na magazynie, Monachium

  • Miasto lub region: Monachium
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 9 października 2017 06:19

Firma z miasta Monachium poszukuje obecnie operatorów wózków widłowych chętnych do pracy w Niemczech na magazynie przy rozładunku i załadunku towarów różnego typu.

Opis stanowiska:
Obsługa wózka widłowego
Rozładunek/Załadunek
Kontrola materiału i towaru
Obsługa skanera
Praca na magazynie

Wymagania:
Uprawnienia na wózki widłowe (polskie lub niemieckie)
Prawo jazdy kat. B
Doświadczenie zawodowe
Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Własny samochód (w celu dojazdu do pracy)

Oferujemy:
Legalną pracę i umowę zawartą na niemieckich warunkach oraz wszelkie świadczenia socjalne, ubezpieczeniowe oraz zdrowotne, które przysługują na terenie Niemiec
Wynagrodzenie zgodne z iGZ-Tarifvertrag łącznie z innymi dodatkami
Dodatek do kwatery
Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do miejsca docelowego

ID ogłoszenia: 75859d774eb23458

ilość wszystkich wyświetleń: 684, dzisiaj: 3

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Loewe Zeitarbeit GmbH

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Loewe Zeitarbeit GmbH »