16,00 - 17,50 € brutto/h

Praca Niemcy bez języka sprzątanie samolotów na lotnisku od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Miasto lub region: Frankfurt nad Menem
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 19 października 2023 17:08

Lotnisko potrzebuje od zaraz osób do pracy w Niemczech. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem bez znajomości języka przy sprzątaniu samolotów. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem.

Wynagrodzenie: 16,00 – 17,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • czyszczenie oraz dezynfekowanie samolotów pasażerskich na lotnisku;
  • odkurzanie, wycieranie powierzchni, pranie tapicerki, dbanie o czystość toalet i czyszczenie luków bagażowych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • elastyczność;
  • sumienne i dokładne wykonywanie zadań;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • zaangażowanie;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na 12 tygodni z opcją przedłużenia na stałe;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie przez pierwsze trzy miesiące;
  • zapewnienie odpowiedniego sprzętu do pracy.

Aplikacja:

CV prosimy kierować na adres e-mail:

stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Sprzątanie-odkażanie samolotów, Frankfurt + imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-samolotow-od-zaraz-bez-jezyka-na-lotnisku-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 8216531343b0d299