do ustalenia

Praca w Danii bez języka przy sprzątaniu wieczornym biura od zaraz Odense

  • Miasto lub region: Odense
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 9 lipca 2015 20:19

Aktualne ogłoszenie pracy w Danii dla Polaków bez znajomości języka przy sprzątaniu biur w godzinach wieczornych. Ogłoszenie z Odense do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Sprzątacz – Sprzątaczka

Miejsce: Odense

Wynagrodzenie: podajemy w kontakcie bezpośrednim

Obowiązki:

  • Praca rozpoczyna się po godzinie 16. Osoba zatrudniona odpowiedzialna jest za uprzątnięcie biura po całym dniu i przygotowanie go na następny.
  • Zadania jakie będą do wykonania to: opróżnienie koszy, wysprzątanie sal konferencyjnych, open spaceów, łazienek, korytarzy, poczekalni oraz recepcji i ochrony.

Oczekiwania:

  • szybkie tempo pracy
  • dynamiczność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy w zespole
  • duża dokładność

Zapewniamy:

  • pracę wieczorami w godzinach 16-20
  • pół etatu
  • dla najlepszych możliwość wypracowywania większej ilości godzin
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość podreperowania domowego budżetu
  • wsparcie na miejscu

Aplikacja:
Zgłoszenia można przesyłać na podany poniżej adres kontaktowy:

ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 820559e780211303

ilość wszystkich wyświetleń: 2721, dzisiaj: 2