do uzgodnienia

Praca w Holandii od zaraz pakowanie kosmetyków bez znajomości języka Zeist

  • Miasto lub region: Zeist
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 30 września 2016 23:16

Poszukiwane są osoby bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta zatrudnienia od zaraz w Zeist dostępna dla Polaków przy pakowaniu kosmetyków.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Zeist, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • w zakres obowiązków osoby zatrudnionej wchodzi pakowanie różnego typu kosmetyków – olejków, balsamów, żeli pod prysznic znanego producenta do odpowiednich opakowań

Wymagania:

  • gotowość pracy około 9 h dziennie, w tym również na nadgodziny płatne o 25% więcej niż wynosi podstawowa stawka
  • dyspozycyjność min 6 miesięcy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B
  • zaletą będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • atrakcyjną pensję wypłacaną w terminie
  • zapewnione odpłatne mieszkanie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość przedłużenia współpracy na stałe

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą pracy zapraszamy do aplikowania za pomocą formularza znajdującego się na stronie: http://www.infopraca.pl/praca/pakowanie-kosmetykow/zeist-holandia/13552952

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-holandii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-kosmetykow-zeist/

ID ogłoszenia: 61157ed4116f0702