do ustalenia

Praca w Norwegii od zaraz na magazynie z częściami 2017 Bergen bez języka

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2017 01:46

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na magazynie hurtowni z częściami samochodowymi. Ogłoszenie pracy w Norwegii 2017 (Bergen) dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Magazynier
Wynagrodzenie: do ustalenia
Rozpoczęcie: od zaraz
Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Zakres zadań:

  • zbieranie produktów zgodnie z zamówieniem
  • pakowanie i zabezpieczanie artykułów
  • adresowanie przesyłek
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym
  • inne prace zlecone przez kierownika w obrębie magazynu

Wymagania:

  • szybkość, zwinność, ostrożność
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii
  • zdolność do pracy w grupie
  • świetna organizacja czasu pracy
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • samodyscyplina
  • zaświadczenie o niekaralności
  • uczciwość, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania
  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę bezpośrednio podpisaną z pracodawcą
  • możliwość rozwoju, zdobycia nowych umiejętności i ciekawego doświadczenia w państwie Skandynawskim
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora i przeszkolenie przeprowadzone w języku polskim
  • dobre wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com

W tytule zgłoszenia prosimy wpisać: „lagermedarbeider 04/2017″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-z-czesciami-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 80858fe60a67ade8