12€ brutto/h

Praca za granicą w Belgii – recykling, pracownik fizyczny, Lommel

  • Miasto lub region: Lommel
  • Kraj: Belgia
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2019 12:46

Agencja zatrudnienia dla klienta z Lommel poszukuje od zaraz chętnych do podjęcia fizycznej pracy za granicą w Belgii przy recyklingu kabli. Zatrudnienie od września 2019.

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042) dla swojego Klienta – firmy z Belgii- poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Belgia, Lommel

Start pracy: wrzesień 2019

Twoje obowiązki:

-recykling kabli- cięcie, rozbijanie i wrzucenie kabli do maszyny

-segregacja elementów metalowych

Oferujemy:

– polska umowa zlecenie, stawka 12€ brutto/godz.

– stałe godziny pracy- 40 godz./tydz.,

– terminowe wypłaty miesięczne

– zakwaterowanie (odpłatnie) i samochód służbowy lub zwrot kosztów dojazdu zgodnie z obowiązującym ryczałtem (dla osób korzystających z własnego samochodu)

Wymagania:

– znajomość języka angielskiego min. poziom A2

– prawo jazdy kat. B

– chęć do nawiązania dłuższej współpracy

Aplikuj już dziś p.rzepka@derksen-polska.pl lub +48 517 491 707.

ID ogłoszenia: 2035d4aa2c6ec0cb

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 415, dzisiaj: 1